درباره ما

درباره ما

هیچ جا مناسب تر و راحت تر از منزل خود شما برای درمان نیست . مدیکو  ارائه کننده کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد . در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمات پزشکی در منزل دریافت نمایید . تفاوتی نمی کند کجا هستید ما نزدیک ترین کادر پزشکی را برای شما اعزام می کنیم . ما به عنوان رابط بین شما و کادر درمان سعی داریم خدمات مناسبی را به شما ارائه نماییم . خدماتی که بدون هماهنگی مرکز و مستقیما با کادر پزشکی انجام می گیرد مرکز مسئولیتش را تقبل نمی نماید .

اطلاعات بیشتر

پزشکان متخصص

ویزیت پزشک متخصص در منزل معمولا با تعیین وقت قبلی از یک ساعت تا یک روز طول می کشد پس از تماس بیمار جهت ویزیت متخصص با پزشک متخصص مربوطه تماس گرفته می شود و پس از نوبت دهی پزشک به بیمار اطلاع داده می شود تا در زمان تعیین شده بیمار ویزیت شود .

-مشاهده بیشتر

بیماران سرطانی

بخش مراقبت از بیماران سرطانی با امکانات مدرن همراه با کادر درمانی و پرستاری مجرب

-مشاهده بیشتر

خدمات شبانه روزی

خدمات شبانه روزی

خدمات بخش اورژانس مدیکو بصورت بیست و چهارساعته با پزشکان متخصص و عمومی و کادر پرستاری ،مراقبتی و خدماتی.

-مشاهده بیشتر

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری مدیکو شامل کلیه اقدامات پرستاری که در بیمارستان صورت می پذیرد می شود و شامل : تزریقات ، پانسمان ، بخیه زدن ، گاواژ ، سوند گذاری ، شستشوی گوش ، انما ، تزریق سرم ، درمان زخم بستر و ….. می شود .

-مشاهده بیشتر

چرا سایت مدیکو

مسئولیت اجتماعی

ما به عنوان رابط بین شما و کادر درمان سعی داریم خدمات مناسبی را به شما ارائه نماییم . خدماتی که بدون هماهنگی مرکز و مستقیما با کادر پزشکی انجام می گیرد مرکز مسئولیتش را تقبل نمی نماید .

متخصصان قلب

اعزام متخصص قلب بر بالین بیماران قلبی در کوتاه ترین وقت ممکن
انجام اکوی قلبی و گرفتن نوار قلب توسط متخصص

متخصصان چشم

فعلا این بخش راه اندازی نشده است

بخش اطفال

فعلا این بخش راه اندازی نشده است