قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربران گرامی :
برای استفاده از خدمات این سایت لطفا قوانین زیر را به دقت مطالعه بفرمائید .

توجه نمائید كه شروع استفاده شما از خدمات این وب‌ سایت ، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد .

۱_ وب‌ سایت مدیکو ، یک وب‌ سایت تخصصی ارائه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

۲_ وب سایت مذکور یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است.

۳_ کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ما ، شکایات خود را نسبت به اقدامات انجام شده به مدیران و یا هماهنگ کننده های مرکز اعلام کنند.

۴_ کاربران پس از درخواست خدمات ، تا زمانی که پرسنل اعزام نشده اند قادر به لغو درخواست هستند اما پس از اعزام پرسنل قادر به لغو نمی باشند و در صورت لغو پنجاه درصد هزینه دریافت می شود.

۵_ هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت ، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم ، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت ، پیگرد قانونی دارد .

۶_ هر گونه باز نشر یا کپی از سایت مدیکو بدون اخذ مجوز کتبی از مدیران سایت غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی را در پی خواهد داشت.

۷_ هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید .